Po ukończeniu krakowskiej AWF, zdobywałam praktyczne doświadczenie zawodowe w Stanach Zjednoczonych. Podczas pobytu w USA pracowałam jako fizjoterapeuta i wzbogacałam swoją wiedzę na licznych kursach. Jestem zadeklarowaną propagatorką aktywnego trybu życia i terapeutką z sercem otwartym na pacjenta. Posiadam również tytuł Dyplomowanego Osteopaty.
Zawsze fascynowała mnie medycyna i czułam duże zamiłowanie do aktywności fizycznej. Idąc za głosem serca, wybrałam kierunek łączący te dwa aspekty. Dzisiaj wiem, że był to słuszny wybór! Uważam, że w procesie leczenia pacjent i terapeuta muszą stworzyć zgrany duet. Tylko wtedy pacjent jest w stanie obudzić w sobie zasoby potrzebne do wyzdrowienia, a ja dobrze wiem, że są one naprawdę ogromne!
Na co dzień pracuję z pacjentami bólowymi oraz ortopedycznymi. Fizjoterapia stała się ważną częścią mojego życia, dlatego nadal zgłębiam jej tajniki biorąc udział w kolejnych szkoleniach.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od zawsze dużą satysfakcję dawało mi pomaganie ludziom. Zawód fizjoterapeuty umożliwia mi to w codziennej praktyce. Stale dążę do zwiększania kompetencji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach rozwijających dla fizjoterapeutów, podczas których zdobywam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności. Dzięki temu, mam pewność, że oferowane przez mnie metody terapii (techniki manualne, powięziowe i inne) nie tylko przyspieszą prowadzona terapię, ale również pomogą w utrzymaniu jej rezultatów.
Stosuję nowoczesne, a zarazem sprawdzone metody fizjoterapii. Każdego pacjenta prowadzę indywidualnie, a terapię dostosowuję do jego potrzeb, dając gwarancję szybkiego powrotu do zdrowia.
Podczas swoich zajęć wykorzystuję różne pomoce, aby zajęcia nie tylko były ciekawe, ale i wymagające, oraz by zapewniały uzyskanie długotrwałych rezultatów. Bezpieczeństwo moich pacjentów podczas ćwiczeń, ich pozytywne zmęczenie oraz uśmiech zadowolenia po zajęciach są dla mnie najlepszym wyznacznikiem sukcesu.
Największą zaś nagrodą są historie osób ze schorzeniami przewlekłymi, które ćwicząc ze mną, potwierdzają, że zdrowa, świadoma aktywność fizyczna pozwala im na sprawne funkcjonowanie w życiu codziennym. Uwielbiam pracę z ludźmi i to oni są moją motywacją do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej pracy kieruję się chęcią pomocy pacjentom poprzez zmniejszenie dolegliwości, poprawę ich samopoczucia oraz ogólnej kondycji. Specjalizuję się fizjoterapii uroginekologicznej (rozejście mięśnia prostego brzucha, mobilizacja blizny pooperacyjnej, fizjoterapia poporodowa), terapii tkanek miękkich oraz masażu leczniczego. Podstawą mojego działania jest znalezienie źródła problemu i eliminację go poprzez wykorzystanie odpowiednich technik indywidualnie dobranych do potrzeb pacjenta.
Od wielu lat zajmuję się dziećmi w różnych placówkach, początkowo pracowałam w Warszawie (Ośrodek Wczesnej Interwencji oraz Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących), potem w Krakowie (Zespół „Wczesna pomoc” przy ChSON ”Ognisko”, a następnie Maltańskie Centrum Pomocy Dzieciom). Celem mojej pracy jest stymulacja rozwoju oraz rehabilitacja niemowląt i małych dzieci w oparciu o obserwację ich rozwoju.
Uzyskane wykształcenie pomogło mi w opiece nad moimi trzema synami, a doświadczenie z ich wychowywania przydaje mi się teraz w pracy.
W swojej pracy wykorzystuję kilkunastoletnie doświadczenie w rehabilitacji pediatrycznej, które wspomagam wiedzą z zakresu pedagogiki specjalnej. W pracy z niemowlętami kładę szczególny nacisk na odpowiednią pielęgnację dziecka, niezbędną by stworzyć mu optymalne warunki do jego rozwoju. Pomagam rodzicom zrozumieć podłoże problemu i chętnie odpowiadam na wszystkie pytania.
NOWOŚĆ
Osteopatia to wszechstronna metoda leczenia, która koncentruje się na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu zaburzeniom układu mięśniowo-szkieletowego oraz ich wpływu na ogólny stan zdrowia. Dzięki wykorzystaniu technik manualnych, osteopaci wspierają naturalne procesy samoleczenia organizmu.
OsteopatiaNOWOŚĆ
Terapia czaszkowo-krzyżowa ( zwana również Cranio- Sacralną, CST) to kompleksowa metoda leczenia, która zyskuje coraz większe uznanie zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów. Dzięki swojej delikatności i skuteczności, stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia.
Terapia Czaszkowo-KrzyżowaW tygodniu: 8.00 - 20.00
W soboty: 7.00 - 12.00
Przed samym wejściem możesz wygodnie zaparkować swój samochód.
Dojazd autobusem nr 194 (przystanek Rostworowskiego) oraz tramwajami linii 11, 18, 23, 52 (przystanek Norymberska).
Nr rachunku bankowego: 72 1240 1444 1111 0010 7242 0509